Koi kapre a záhradné jazierka - informácie

Koi kapre, jazierkové ryby, záhradné jazierka - Hobby Koi

Inštalacia filtracie jazierko 10 m³ Michalovce

Inštalácia 3 ks modulových filtrov do jazierka o objeme 10 . V 1. komore sú umiestnené filtračné kartáče, v 2. komore je japonská rohož-matala a v 3. komore je helix. Čerpadlo s prietokom 15/h a 55 Wattová UV lampa.


 

Jazierko 3 m³ Michalovce

Jazierko s vodopádmi o objeme 3m³. Filtrované je tlakovým filtrom s 24 wattovou UV lampou. Hladinu čistí skimmer Oase AquaSkim 20. Na filtrovanie jazierka bolo použité čerpadlo s prietokom 10 m³ a na vodopády bolo použité čerpadlo Oase s prietokom 14m³.


 

Jazierko 3 m³ Vranov nad Topľou

Jazierko o objeme 3m³ s prietokovou filtráciou a 18 watovou UV lampou. Vodu porečerpáva čerpadlo s prietokom 5 m³.


 

Jazierko 10 m³ Vranov nad Topľou

Pri tomto jazierku sme realizovali pokládku geotextilie a pvc fólie. Taktiež sme inštalovali jazierkové čerpadlo  a tlakový filter s 24 watovou uv lampou. O čistotu vodnej hladiny sa stará Pontek PoncdoSkimm 12 V.


 

Jazierko 14 m³ Vranov nad Topľou

Zväčšili sme pôvodné jazierko na 14 m³. Vykonali sme pkládku geotextílie a pvc fólie. Osadinli sme dnovú vpusť a napojili gravitačný profi skimmer. Taktiež sme zväčšovali šachtu pre umiestnenie filtra.


 

Jazierko 15 m³ Humenne

Našou úlohou bola pokládka geotextílie a pvc fólie. Geotextília sa kládla aj na vchnú časť pvc fólie, keďže vac ako polovica vodnej plochy bude vysadená vodnými rastlinmi.


 

Jazierko 57 m3 Sečovce

Zväčšovanie pôvodného jazierka na 57 m³. Pvc fólia hrúbky 1,5 mm bola zváraná na mieste. Osadené boli dve dnové vpuste a o hladinu sa starajú dve gravitačné profi skimmeri. Šachta v ktorej je umiestnený bubnový filter a biologická časť je komplet z nerezu. V biologickej komore je 400 litrov helixu a prietok cez dve čerpadlá je 35 m³/h.


 

Kupacie jazierko 43 m³ Humenne

Kúpacie jazierko s jednou dnovou vpúsťou a  jedným skimmerom Oase BioSys Skimmer +. Jazierko je filtrované štrbinovým filtrom a  prietokovým filtrom Tripond Center Vortex C50. Vo filtry je  Vodu prečerpáva čerpadlo s prietokom 13m³/h a o priezračnú vodu sa stará 75 W UV lapa.


 

Kupacie jazierko s KOI 30 m³

Kupacie jazierko s potôčikom a koi kaprami. Steny šachty a jazierka sú vymurované z debniacich tvárnic. Pvc fólia hrúbky 1,5 mm bola zváraná na mieste. Geotextília pod fóliou samozrejme neôže chýbať. O čistotu hladiny sa stará gravitačný profi skimmer. Filtrácia prví rok pozostávala zo štrbinového filtra, 55 watovej UV lampy a päť komorového filtra s vortexom značky Tripond. V druhom roku štrbinový filter nahradil bubnový filter, ktorý zvyšuje výkon biologického filtra a zároveň znižuje potrebu čistenia filtrácie na 1x ročne.


 

Zimovisko 5,5 m³

Nádrž zhotovená ako zimovisko KOI v interiéri je o objeme 5500 litrov. Filtrovaná je Tripond 5 komorovým filtrom s vortexom a vodu prečerpáva čerpadlo s prietokom 6500L/h. Pvc fólia je hrúbky 1,5 mm.


Kategórie

Zoznam výrobcov

Facebook priatelia